o lingualand - Zapisy Online - Szkoła Języków Obcych Lingualand


LINGUALANS TRWA ONLINE!

WYKORZYSTAJ TEN CZAS

I WYPRÓBUJ NOWY SPOSÓB NAUKI

Dlaczego warto wybrać Lingualand

Jesteśmy nowoczesną szkołą językową, która wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnego świata. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego słuchacza oraz maksymalna skuteczność nauki.

szczegóły »

Pora na wiosenny Lingualans!

Nowy semestr zaczynamy 12 marca, ale każdy, kto zapisze się teraz, w styczniu i lutym na zajęcia może uczęszczać gratis.

szczegóły »

Jak się zapisać

Masz już kurs dla siebie? Zapisz się!

szczegóły »

Polecane kursy

Speech Booster English - konwersacje język angielski

Speech Booster

Na kurs zapraszamy osoby, które ukończyły poziom Intermediate (B1) lub wyższy.

Język niemiecki w biznesie

Niemiecki w biznesie (B1+/B2)

Kurs polecamy wszystkim, którzy w używają języka niemieckiego w pracy lub chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe.

Język szwedzki

Język szwedzki

Kursy języka szwedzkiego na różnych poziomach.

SMART English C1 - angielski biznesowy

SMART English for Corporate Employees C1

Innowacyjny kurs Business English stworzony z myślą o pracownikach międzynarodowych korporacji.

Kurs języka norweskiego

Język norweski

Kursy języka norweskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Business English B2 - angielski w biznesie

Business B2

Kurs Business English dla osób na poziomie B2.

 

Dlaczego warto wybrać Lingualand

Jesteśmy nowoczesną szkołą językową, która wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnego świata. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego słuchacza oraz maksymalna skuteczność nauki.  Osiągamy te cele dzięki umiejętności dostosowania się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych słuchaczy, świetnej kadrze lektorów, zastosowaniu profesjonalnych programów nauczania nastawionych na komunikację oraz systemowi ciągłej kontroli jakości. 

Nasz atut to niezwykle bogata gama kursów z wielu języków na wszystkich poziomach zaawansowania. U nas nauczysz się w bezstresowej atmosferze języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, szwedzkiego i norweskiego. Ponadto oferta kursów wzbogacona jest o szereg atrakcyjnych bonusów, m.in. wszyscy nasi Słuchacze korzystają z Fiszkoteki Lingualand i otrzymując przy zapisie 2 gratisowe kursy online na platformie e-learningowej wspierającej nauczanie face-to-face.

W LinguaLand pracujemy zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Najlepszym tego dowodem jest przyznanie naszej szkole prestiżowego statusu Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego LCCI IQ oraz Centrum Egzaminów Pearson Test of English - PTE General. Jesteśmy także jedynym w małopolsce aktywnym Centrum Egzaminacyjnym Swedex oferującym egzaminy z języka szwedzkiego oraz partnerem British Council w programie Addvantage jako instytucja specjalizująca się w przygotowaniu kandydatów do egzaminów Cambridge ESOL. Dzięki temu, po każdym etapie nauki, nasi słuchacze mają możliwość otrzymania międzynarodowego certyfikatu, który otwiera drogę do kariery w krajach Unii Europejskiej.

Celem nauki w LinguaLand jest biegłość i swoboda komunikacji pozwalająca na skuteczne porozumiewanie się zarówno w życiu prywatnym jak i w środowisku pracy w języku obcym, już od najniższych poziomów zaawansowania.

Zapewniamy komfortowe warunki nauki w salach z wyposażeniem multimedialnym w samym centrum Krakowa.

Uczymy skutecznie  i efektywnie. Bo języki obce są w nas!