KURSY WAKACYJNE
wrzesień 2017

O firmie

 

Witamy w sklepie internetowym Lingualand!

 

Już od 11 września serdecznie zapraszamy na wrześniową edycję kursów wakacyjnych wszystkich, którzy chcą przeznaczyć część lata na podniesienie swoich umiejętności językowych.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn-pt 12-20, sob 9-13: mobile 884 001 608, tel. 12 632 77 25, info@lingualand.pl

 

Dotpay.pl

 

 

 O nas

 

Jesteśmy nowoczesną szkołą językową, która wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnego świata. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego słuchacza oraz maksymalna skuteczność nauki. Osiągamy te cele dzięki umiejętności dostosowania się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych słuchaczy, świetnej kadrze lektorów, zastosowaniu profesjonalnych programów nauczania nastawionych na komunikację oraz systemowi ciągłej kontroli jakości w nauczaniu. 

Nasz atut to niezwykle bogata gama kursów z wielu języków na wszystkich poziomach zaawansowania. U nas nauczysz się w bezstresowej atmosferze języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, szwedzkiego i norweskiego. Ponadto oferta kursów wzbogacona jest o szereg atrakcyjnych bonusów, m.in. wszyscy nasi Słuchacze korzystają z Fiszkoteki Lingualand i otrzymując przy zapisie 2 gratisowe kursy online na platformie e-learningowej wspierającej nauczanie face-to-face.

W LinguaLand pracujemy zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Najlepszym tego dowodem jest przyznanie naszej szkole prestiżowego statusu Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego LCCI IQ oraz Licencjonowanego Ośrodka Egzaminacyjnego TELC - The European Language Certificates, Centrum Egzaminów Pearson Test of English - PTE General. Jesteśmy także jedynym w małopolsce aktywnym Centrum Egzaminacyjnym Swedex oferującym egzaminy z języka szwedzkiego oraz partnerem British Council w programie Addvantage jako instytucja specjalizująca się w przygotowaniu kandydatów do egzaminów Cambridge ESOL. Dzięki temu, po każdym etapie nauki, nasi słuchacze mają możliwość otrzymania międzynarodowego certyfikatu, który otwiera drogę do kariery w krajach Unii Europejskiej. 

Celem nauki w LinguaLand jest biegłość i swoboda komunikacji w języku obcym oraz przygotowanie do międzynarodowych egzaminów TELC, LCCI, Cambridge, Goethe Institut, oraz egzaminów certyfikatowych w Istituto Italiano, Institut Français i w Instytucie Cervantesa. 

Zapewniamy komfortowe warunki nauki w salach z wyposażeniem multimedialnym w samym centrum Krakowa.

Uczymy skutecznie  i efektywnie. Bo języki obce są w nas!